Віха: 28.11.2019 – Перші успішні випробування упаковки із 100% переробленого EPS

HIRSCH Servo Group, як один з провідних виробників ізоляційних матеріалів, упаковки, обладнання та прес-форм для спіненого полістиролу EPS, спільно з BEWiSynbra успішно завершили виготовлення пілотної партії упаковки, виготовленої повністю із переробленого пінополістиролу EPS. Група BEWiSynbra, один з провідних виробників EPS у Європі, нещодавно представила інноваційний EPS, який на 100% підлягає вторинній переробці і може бути перероблений знову і знову.

“На своєму головному підприємстві у місті Гланег (Австрія) ми тестували попереднє спінювання нової сировини з 100% переробленого EPS та формування деталей з отриманих гранул, що відповідають нашим високим вимогам якості. Колір виробів із переробленого EPS трохи не такий білий у порівнянні зі звичайним EPS, але механічні властивості практично не відрізняються”, – говорить генеральний директор HIRSCH Servo Harald Kogler. – “Занадто мало людей знають, що EPS повністю переробляється. Тепер ми можемо запропонувати галузі альтернативу сталого розвитку, додатковий стимул для переробки та повторного використання. Наступним кроком буде переконати наших клієнтів використовувати саме такий, екологічно чистий матеріал для виробництва своєї захисної упаковки”.

“Реакція на 100% перероблений EPS була надзвичайною. Сьогодні лише невелика частина EPS використовується повторно, а ще менша частина переробляється. Наш новий продукт може змінити це. Це альтернатива стійкого розвитку виробництву EPS із звичайної сировини”, – говорить Алан Мосс, керуючий директор RAW BEWiSynbra – “Ми розпочнемо комерційні поставки вибраним клієнтам на початку 2020 року”.