Формовочні машини автомати

Завдяки багаторічному досвіду власної переробки EPS та EPP, ноу-хау по застосуванню, а також унікальному поєднанні виробництва обладнання та прес-форм, формовочні машини автомати від HIRSCH Maschinenbau користуються відмінною репутацією. Точне дозування пари та використання теплоізольованої парової камери з алюмінію забезпечує максимальну енергоефективність виробництва. Як технологічний лідер у виробництві прес-форм, HIRSCH гарантує швидку зміну оснастки та високий рівень безпеки для робітників.

З машинами для формування серії HS HIRSCH є безперечним лідером на ринку технологій Shuttle та ICF. Машини HS мають найпростіший, найчистіший, автоматичний блок укладання. Машини HS є найбільш зручними та енергоефективними на ринку.
Машини HIRSCH серії HT – оптимальне рішення для формованих деталей із вставками та шоломів. Завдяки двом незалежним станціям можливий паралельний процес виробництва і, таким чином, скорочення часу циклу. Автоматичний захисний кожух гарантує високу безпеку при роботі.
Завдяки E-Drive, HIRSCH HC серії ливарних машин підходять для гігієнічного виробництва (наприклад, харчової або фармацевтичної промисловості), з одного боку, і для виробництва периметра і теплоізоляційних плит з іншого, завдяки автоматичному регулюванню товщини стінки.

HS Shape Molding Machines brochure| PDF – Download
HT8 Shape Molding Machines brochure| PDF – Download
HC Shape Molding Machines brochure| PDF – Download