HIRSCH Servo Group зміцнює свої позиції на ринку завдяки запланованому 04/04/2024 придбанню польського виробника EPS ізоляції Tyron

Австрійська HIRSCH Servo Group, лідер європейського ринку з виробництва ізоляційних матеріалів та упаковки зі спіненого полістиролу EPS, а також провідний постачальник машин та оснастки для виробництва з полістирольного пінопласту, продовжує курс на зростання і розширення. Поглинання компанії Tyron Sp. z o.o., розташованої в місті Ключборк, відбудеться 4 квітня 2024 року. Протягом останніх 15 років Tyron позиціонує себе як відомий виробник будівельних матеріалів для будівельної галузі, особливо в галузі ізоляційних матеріалів з пінополістиролу (EPS).

“Виходячи на польський ринок ізоляції, ми бачимо не тільки значне розширення нашого асортименту продукції, але й важливі імпульси для наших вже створених виробничих майданчиків у Вроцлаві та Лодзі, які в першу чергу зосереджені на виробництві упаковки”, – пояснює Гаральд Коглер, генеральний директор HIRSCH Servo Group.

Веслав Чарнецький, колишній генеральний директор Tyron Sp. z o.o., візьме на себе керівництво Tyron разом з генеральним директором HIRSCH Porozell Sp. z o.o., Шимоном Гриневичем, після оголошеної зміни власників 4 квітня 2024 року. Пан Чарнецький бачить перспективні можливості для зростання компанії Tyron у складі HIRSCH Servo Group, в той час як Шимон Гриневич підкреслює, серед іншого, приєднання до групи компаній 50 висококваліфікованих співробітників.

З квітня 2024, який також знаменує початок нового фінансового року (квітень – березень), HIRSCH Servo Group зі штаб-квартирою в м. Гланегг/Австрія має виробничу мережу з 36 підприємств у 10 країнах Європи та налічує близько 2 000 співробітників.