HIRSCH Servo Group зміцнює свої позиції технологічного лідера

HIRSCH Servo Group зміцнює свої позиції технологічного лідера, купуючи словацького фахівця з виготовлення форм INGMETAL та словенського виробника машин KOVIFLEX.

Австрійська компанія HIRSCH Servo Group, лідер на європейському ринку стійкої ізоляції, упаковки та технологій EPS, за останні 50 років перетворилася на інноваційну корпоративну групу із 31 офісом у 10 країнах та більше 1800 співробітниками.

«Сьогодні – після років успішної співпраці – ми також можемо зарахувати дві компанії INGMETAL та KOVIFLEX до родини HIRSCH. Ці придбання зміцнюють нашу позицію як провідного спеціаліста з EPS у Європі та не тільки забезпечують наш власний ланцюжок поставок, але й дозволяють нам запропонувати нашим клієнтам максимально можливу надійність», – говорить генеральний директор HIRSCH Servo Гаральд Коглер.

INGMETAL

INGMETAL s.r.o., було засновано в 1990 році, розташоване в Пряшеві, третьому за величиною місті Словаччини. Провідний виробник форм для виробів із полістиролу EPS та поліпропілену EPP з 85 співробітниками, INGMETAL s.r.o. є оптимальним доповненням до існуючого підрозділу формокомплектів у австрійському Гланеггу.

KOVIFLEX

KOVIFLEX d.o.o., що розташована у Гросуплє, Словенія, успішно працює на ринку з 1997 року, має 25 досвідчених співробітників. Протягом багатьох років постачає HIRSCH Maschinenbau GmbH високоякісні металеві компоненти.