HIRSCH Servo Group придбала чеську компанію Renostav s.r.o. – 07/12/2023

Австрійська HIRSCH Servo Group продовжує експансію придбавши компанію Renostav s.r.o. у м. Забрже-на-Мораві/Чеська Республіка, яка спеціалізується у галузі лиття пластмас під тиском і в даний час виробляє переважно деталі інтер’єру для автомобільної промисловості. Цей стратегічний крок не тільки розширює асортимент продукції, але й зміцнює виробничу мережу.

“Придбання Renostav – це унікальна можливість для нас вийти на ринок лиття під тиском. Додаткова експертиза дозволить нам у майбутньому пропонувати нашим клієнтам ще більш різноманітні пакувальні рішення. Наприклад, високоякісні литі під тиском деталі для побутової техніки”, – говорить генеральний директор HIRSCH Servo Гаральд Коглер.

У компанії Renostav працює 35 висококваліфікованих співробітників і вона стала на 100% дочірньою компанією HIRSCH Czech Republic s.r.o. Попередній власник і керуючий директор продав компанію через похилий вік. Сторони домовилися не розголошувати ціну покупки. Новим генеральним директором усіх п’яти чеських філій HIRSCH став Раска Зденек, колишній менеджер проектів в HIRSCH Czech Republic.

HIRSCH Servo Group зі штаб-квартирою в Ґланеґґ/Австрія зараз має виробничу мережу з 35 підприємств у 10 країнах Європи, де працює близько 1 950 осіб.

Огляд продукції, виготовленої методом лиття пластмас під тиском