HIRSCH Servo Group: підписана угода про придбання виробництва XPS ізоляції AkzoNobel у Румунії

Австрійська HIRSCH Servo Group – лідер європейського ринку екологічної полістирольною ізоляції, упаковки та технологічного обладнання з більше ніж 50-річною історією успіху. На даний момент основна увага приділяється ізоляційним матеріалам, на які припадає близько 75% продажів. Згідно з підписаною угодою, румунська дочірня компанія HIRSCH Servo, HIRSCH Porozell S.r.l., придбала завод Fabryo з виробництва XPS ізоляції в Тунарі (Румунія), який є частиною AkzoNobel з жовтня 2018 року. Ціну домовилися не розголошувати.

«Це придбання в Румунії — унікальна можливість для нас вийти на ринок полістирольного пінопласту XPS, а також служить стартовим сигналом для подальшого розвитку бізнесу XPS у нашій групі компаній», — говорить генеральний директор HIRSCH Servo Гаральд Коглер. Маріус Швейцер, керуючий директор HIRSCH Porozell S.r.l., додає: «Ми розширюємо нашу програму виробництва ізоляційних матеріалів EPS ізоляційними плитами XPS для використання у випадках, коли на ізоляційний шар можуть діяти екстремальні навантаження та вологість. Наприклад, системи ізоляції стін підвалів або плоского покриття. З покупкою цього виробничого майданчика поблизу Бухареста, тепер маємо 5 заводів із виробництва ізоляції в Румунії (Клуж, Тімішоара, Сфанту-Георге, Брагадіру та Тунарі) і нових висококваліфікованих працівників».

HIRSCH Servo Group зі штаб-квартирою в Glanegg/Австрія зараз має виробничу мережу з 33 філій у 10 країнах і більше 1930 співробітників. На фото справа наліво: Маріус Швейцер (керуючий директор HIRSCH Porozell Румунія), Лісбет де Бордер і Ліонель Уйттенхов (M&A Akzo Nobel)