Працюємо разом для майбутнього успіху: HIRSCH купує Erlenbach. РАЗОМ ДО ЗАВТРА

Об’єднання двох галузевих гігантів не тільки створює нову еру інновацій, але і найбільшу в світі технологічну групу в галузі пінопластів з 450 співробітниками на 5 європейських заводах. «Разом до завтра» є серцем нашого спільного життя подорож, яка ось-ось розпочнеться.

• Спільна ДНК: наша пристрасть і наш досвід роботи з пінопластами (EPS, EPP, тощо) об’єднує нас і робить нас провідним світовим постачальником технологій.
• Сила інновацій: разом ми сильніші, креативніші та швидше розробляємо нові технології, які ми також перевіряємо на практиці.
• Більший потенціал: з подвоєною командою ми можемо справлятися з більшими викликами та пропонувати  клієнтам ще кращі рішення.
• Оптимальне обслуговування: наші комплексні ресурси гарантують більшу наближеність до клієнтів і гнучкість обслуговування та постачання запчастин по всьому світу.
• Завдання на майбутнє: ми розробляємо високопродуктивні машини та системи для виробництва перспективних продуктів у різних галузях промисловості.
• Зосередженість на клієнтах: ми зосереджуємося на збільшенні переваг для клієнтів і довгострокових партнерствах. У цьому придбанні наше бачення - це не просто об'єднання двох компаній, а обіцянка на краще, ефективніше та стійкіше майбутнє для наших клієнтів.

Як технологічний лідер у цьому бізнесі, ми встановлюємо нові стандарти та рухаємо прогрес. Завдяки інтеграції Erlenbach ми гарантуємо найкращі технології, неперевершені інновації та визначаємо винятковий стандарт обслуговування в усьому світі. Разом ми формуємо майбутнє - більш ефективне, більш інноваційне та більш орієнтоване на клієнта.